Întrebare recomandată | Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Caut sa inchirez un apartament in Bucuresti intre 250 si 300 euro unde sa ma primeasca cu un catel mic bichon, este cineva disponibil?

8 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Cauta sa ignori raspunsurile primite pana acum.Astia se baga in seama aiurea si acum spatiul fara rost! Poti chiar raporta si sigur vor fi sterse.
La pretul indicat de tine poti inchiria doar o garsoniera, asa va trebuie sa reoreintezi.Un apartament porneste de la 500 de euro, si asta nu in zonele din centru.
Poftim link de orintare
https://www.regatta.ro/apartamente-inchiriere/2-camere/
De asemnea putini proprietari primesc chiriasi cu animale, dar poate ai noroc.

Răspuns utilizator avertizat
| Copila2016 a răspuns:

Sfatuieste-te cu o agentie imobiliara.

| EchkhardHN a răspuns:

Eu, aici prezent. Nici nu am nevoie de bani imi platesti in natura happy

| MrLucas a răspuns (pentru EchkhardHN):

Esti patetic labarule, nu te mai baga in seama fara rost, mai ales cu glume de papagal excitat.

| EchkhardHN a răspuns (pentru MrLucas):

Iesi dracu ma de aici de uratanie, prostalaule, ma usurez pe tine.

| Carlitos121421 a răspuns:

Slăbuță minte ai echkahrdule, poți să mergi să bei zăr de oaie ca să îți revii.

| EchkhardHN a răspuns (pentru Carlitos121421):

Pleaca ma inapoi din hazanua de unde ai venit te'ncolo de dement