| Claudia_Alexandra_1997 a întrebat:

Ce bautura merge pe langa ceva dulce, un tort?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic o limonada... daca vrei alcool vreun vin ceva (da nu ma pricep la vinuri)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici http://www.thrgroup.ro/files/AsociereBauturiPreparateCulinare.pdf cam ce merge pe langa vin, e proiect cofinantat din fondul social european, daca mai pui intrebarea asta de zeci de ori, o sa-ti postez si pe peretele tau din FB.

| Claudia_Alexandra_1997 explică (pentru anonim_4396):

O sa mai pun intrebarea asta de 10 ori, de vreme ce nu am primit un raspuns care sa ma multumeasca
Ps: nu te crede specialista, pentru ca nu esti, si stii de ce? Afla singura citind raspunsurile de la cealalta intrebarewinking

| AlexandraCris a răspuns:

Sucuri, apă. Orice. Bine, să nu fie foarte acru (gen limonadă). Depinde şi de tort.

| OmuCuBasca a răspuns:

Tortul nu este bautura.
Vai de gramatica ta!

| Claudia_Alexandra_1997 explică (pentru OmuCuBasca):

laughing) am zis eu asta? te sfatuiesc sa recitesti, ai probleme grave de intelegere a textului.
Ps:chiar daca spuneam ca ''tortul este bautura'' nu era o problema de gramatica laughing

| MortanGeorge a răspuns:

Sampanie, lichior.