| adyanadyana a întrebat:

Ce culori de dormitor se poarta?happy

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Culorile pale se poarta sezonul asta...dar nu conteaza pentru ca luna viitoare poate se vor purta culorile tari.ce vei face? Iti vei schimba iar culoarea camerei? Vopseste-o in culoareea ta preferata happy

| CataC a răspuns:

Buna
Dormitorul il faci pentru tine sau pentru altii?
Nu conteaza moda, fa-l astfel incat sa te simti tu bine. Gandeste-te si la amenajare, ce va fi jos (parchet, covor, culori, textura, culoarea mobilierului). Important e sa le imbini si sa-ti placa, poate iesi ceva frumos idiferent de culoarea aleasa, si invers.
Tu stii ce trafic ai in dormitor, dar in mod normal nu e o camera tranzitata.
Bafta

| huuu a răspuns:

Am auzit ca violetul e in trend.

| valentino52 a răspuns (pentru huuu):

Intr-adevar violetul (sau mov) e la moda. Eu am 2 pereti violet, 2 pereti cu tapet tot o nuanta de violet cu niste chestii aurii. Si 2 oglinzi mari sau una pe perete ar fi ideal.

| Sarrya a răspuns:

Pai depinde ce culori iti plac.Eu de exemplu am verde deschis dormitorul.Dar in general culori deschise...

| Sem007 a răspuns:

Cele mai multe sunt albastru cu alb, dar poti sa iti faci cum vrei tu nu este o regula.

| adrianapopescu a răspuns:

Depinde si ce culori iti plac.Anul acesta se poarta combinatiile clasice.Eu sincer as merge pe un tapet simplu cu alb si negru si un perete rosu.