| qelias a întrebat:

Cum montez o camera video de exterior IP?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ai nevoie de urmatoarele:camera-video recorder sau cum so numi special pentru camere-incarcator sau transformator sau zii cum vrei care alimenteaza camera si 2 cabluri.Cu ate cuvinte nu gata ai o camera hai sa o instalez, nu asa merge pentru ca acea camera trebuie sa treaca prin ceva, printr-un aparat. Aaaa sinca ceva mai ai nevoie si de un monitor. Daca ai toate astea e simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu grija

| Mihai_Radulescu_1983 a răspuns:

Sunt cateva moduri. Cele mai populare sunt cu NVR sau cu aplicatie. In functie de tipul camerei si eventual de NVR poti folosi diverse softuri de redare. Daca vrei o camera ieftina IP de exterior cu sau fara POE te putem ajuta cu configurarea pe telefon sau desktop, dupa caz.
https://stoida.ro/......or-indoor/