| Alucard248 a întrebat:

Cum se numesc acele prafuri obtinute din resturi de ingrasaminte chimica folosite in agricultura si de unde se pot achizitiona daca aveti un site web pentru a da comanda Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| dyermaker a răspuns:

Sunt mai multe tipuri, In functie de tipul de ingrasamant (simplu sau complex) si in functie de destinatie (la ce anume iti trebuie). Uite aici un articol care te poate ajuta: https://www.gazetadeagricultura.info/ingrasaminte-complexe.html

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ar fi mai bine ingrasamant natural de la pasari/animale.
Eu folosesc gunoi de la pasari si sunt multumita
Nu stiu la ce prafuri te referi.
O zi bunahappy

| dyermaker a răspuns:

La ce fel de prafuri te referi si ce vrei sa faci cu ele?

| Alucard248 explică (pentru dyermaker):

Pe atunci cautam un fel de mix de ingrasamand chimic.

| dyermaker a răspuns (pentru Alucard248):

Sunt mai multe tipuri, In functie de tipul de ingrasamant (simplu sau complex) si in functie de destinatie (la ce anume iti trebuie). Uite aici un articol care te poate ajuta: https://www.gazetadeagricultura.info/ingrasaminte-complexe.html