| jai a întrebat:

De ce nu mi se opreste apa la wc chiar daca flotorul este ridicat? Si cum pot posta o poza pentru a va arata cum arata problema?

Răspuns Câştigător
| carpediem a răspuns:

Daca rezervorul e Geberit, trebuie sa desfaci piulita de plastic din lateralul flotorului, unde se prinde de peretele vasului, iar in interior vei gasi un ac, introdus intr-o palnie, tragi de ea si va iesi cu tot cu o garnitura care are un orificiu foarte mic, asta e obturat. Sufli, pui la loc si gata.

1 răspuns:
| Lvrkiosif a răspuns:

Http://tinypic.com/
aici poti uploada poze.