| anonim_4396 a întrebat:

Este bine sau nu sa avem televizor in dormitor? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

E recomandat sa nu ai TV in dormitor pentru a avea parte de o odihna cat mai buna si mai linistita.
De aceea locul Tv-ului este in sufragerie.
Dormitorul este pentru dormit in principiu.

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Eu care nu puteam adormi fara TV, m-am obisnuit de mai bine de 7 ani fara. Si e super.

| neutrino a răspuns:

Chiar daca se poarta televizor in dormitor, acest lucru nu este recomandat daca iti doresti o odihna totala.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Da, exact la asta ma refeream, la odihna. Cand ai TV in dormitor, exista tendinta sa amani somnul.

| OoBunnyoO a răspuns:

Da, nu vad niciun motiv pentru care nu ar fi bine.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Este bine in caz ca nu poti face lucruri fara el, dar poate ocupa spatiul si poate nu da bine cu dormitorul tau. In rest e ok.

| Borntohelp a răspuns:

De ce nu ar fi bine? E mult mai ok decat sa ai unu doar in bucatarie sau in sufragerie.

| angeloecelmaitaredinparcare a răspuns:

E mai bine un tv in dormitor

| LarisaViviana a răspuns:

Da e bine ca sa poti avea parte de actiune