| anonim_4396 a întrebat:

Heiii,deci vreau sa dai o oglinda destul de mare pe care sa o lipesc pe un perete.intrebarea mea este cu ce as putea lipi sau prinde oglinda pe perete tinand cont ca nu vreau sa i gauresc happy si nici nu vreau sa ma trezesc cu ea bucati pe podea

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
27 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| L1feDRAIN a răspuns:

Lipici rolling on the floor

| Tinna666 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Daaa,incearca tu primul si spune-mi si mie daca a mers laughing

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Tinna666):

As incerca, dar nu am chef sa fac colectionez cioburi. laughing

| Tinna666 a răspuns (pentru L1feDRAIN):

Nu ai chef sa faci colectionezi cioburi? Mda...laughing

| Tinna666 a răspuns (pentru Kenya):

Da,am vazut si eu acest filmulet pe youtube dar nu stiu cat de mult tine acel silicon pe lavabila...sad multumesc oricum pentru raspuns kiss

| Tinna666 a răspuns:

Mda...scuzati greselile, am scris intrebarea la repezeala si nu am observat.deci,vreau sa TAI oglinda si nu vreau sa O gauresc laughing

| highqualitygraff a răspuns:

Exista o substanta speciala..nu mai stiu exact cum se numeste, dar cauta pe net big grin Pace

| stefanel125 a răspuns:

Ai putea sa o inramezi