| anonim_4396 a întrebat:

In ce culoare as putea vopsi o camera mai mica, pentru a parea mai spatioasa? Ma gandeam la o culoare deschisa, dar nu chiar alb, pentru ca evorba de o camera micuta pe care o folosesc ca biblioteca, iar mobila e alba...

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Culoarea oului de rata.

| dragodana a răspuns:

Salut! Eu am blue ciel.

| Pinocchio a răspuns:

Ma gandesc la un mov deschis, e foarte elegant si se potriveste bine cu culoarea mobilei.

http://desene-pereti.ro/......-MOV-3.jpg

| AnaMariaJRock a răspuns:

Ai putea folosi un crem mai deschis sau chiar bleu happy

| Stoian08425 a răspuns:

Ar fi foarte frumos vopsit cu un verde deschis alaturi de un gri... daca vrei sa fie mai plin de viata poti adauga si motive roz