| micutdragut a întrebat:

La casuta mea de la tara oare merg becurile astea cu led e27: https://www.led-zone.ro/becuri-led/becuri-led-e27? As vrea ca sa fac cat mai multa economie la curentul electric.

Răspuns Câştigător
| RandomStudent a răspuns:

Daca intrarea este la becul cel nou este la fel ca celelalte becuri(cele pe care le ai tu), eu cred ca o sa mearga.

1 răspuns:
| simpluone a răspuns:

Merge insa sincer nu-ti recomand. Becurile cu leduri recomand sa cumperi doar cele fabricate de firme bune care sunt scumpe. Celelalte se ard relativ repede din cauza designului prost si circuitelor electronice ieftine folosite. Mai degraba cumperi un bec economic cu descarcare in gaze. In special daca ai probleme cu reteaua electrica frecvente la case.