| Anonimus61626 a întrebat:

La tara ii baia foarte murdara, cu tot felu de insecte. Cum s-o curat?

Răspuns Câştigător
| banana54 a răspuns:

Mai intai da cu sprei anti insecte si dupa ia o solutie de spalat pe jos cum ar fi Clin si detartrant pentru wc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu apa, cu un burete si detergent.

| neutrino a răspuns:

Otet +bicarbonat de sodiu.

| KateBubble a răspuns:

Ia de la un magazin specializat un insecticid pentru insecte, iar în rest, poți folosi domestos pentru wc, chiuvetă și cadă (dacă e cazul) și mr proper pentru podea, sau multă apă oricum.

| fuhhgyr374 a răspuns:

Ca sa nu te deranjeze insectele da cu sprey de tantari si apoi poti sa o cureti cu Clin ( ti-l recomand). O sa straluceasca. rolling on the floor)