| mTw a întrebat:

Salut.
Am şi eu nevoie de o oglindă în cameră mea şi nu prea am unde să o pun şi nici nu ştiu de unde să iau?
Ceva sugestii? Se pot suspenda şi de perete?
Ofer fundă.

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La electrocasnice gasesti oglinzi, numai ca sunt "piperate".
Incearca si la magazinul de sticlarie/geamuri...
O poti atasa in perete...
O zi buna happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti oglinzi la aprozar... sau la farmaciile veterinare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce stiu eu este ca s.a interzis de doi ani comercializarea oglinzilor. Poate gasesti in casele vechi vreuna sau la contrabandisti.Dar este ilegala treaba.

| MarianaNiculescu a răspuns:

Trebuie sa gauresti peretele daca vrei sa pui oglinda pe un perete
Si se gasesc in multe magazine

| Georg13 a răspuns:

Poate fi pusa pe perete, insa ar trebui sa gauresti peretele, sau chiar pe usa de la camera/mobilier iar in cazul asta exista adezive speciale. De gasit, gasesti cam peste tot in magazinele mari gen Dedeman, Bricostore, Brick, Carrefour etc.

| Andreea1896 a răspuns:

Eu am usa de termopan cu oglinda pe ambele parti, o oglinda pe usa de la dulap...si am o prietena care si-a facut un fel de puzzle din oglinzi patrate parca de la dedeman le-a luat dar sunt destul de scumpe si au un lipic special destul de rezistent ca a pus una aiurea si cand sa modifice a cazut cu tot cu zugravealalaughing

| Anissia278 a răspuns:

Intra aici si vezi ce iti place mie mi au placut foarte mult sa stiihttps://www.google.ro/......https?/url