| rarya a întrebat:

Salut as vrea sa imi personalizez camera.imi puteti da niste sugesti, sfaturi, orice.

Răspuns Câştigător
| StefaniaJess a răspuns:

Ai putea pune niste postere sau daca esti priceputa la desene poti face niste desene de genul >>> http://1.bp.blogspot.com/......+Love.jpeg

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Pune o poza cu tine

| AlexandrulS a răspuns:

Daca o personalizezi trebuie sa o faci... cum iti place tie si ce te caracterizeaza ca de aia spui personalizare. Poti face un perete o culoare care iti place tie iar ceilalti 3 sa ii lasi albi se poarta si arata foarte frumos

| Kadze a răspuns:

Heii. Păi, poți desena ceva sau postere, tablouri, bannere...

| Daria00 a răspuns:

Pune tapet, postere, tablouri, fa-o sa para cat mai diferita. Foloseste-ti ideile.