| Ioan_Ani_1999 a întrebat:

care firma e mai buna stihl sau husqvarna?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Depinde la ce scule te referi.Eu nu cred ca Stihl face orice mai bun ca Husqvarna, poate doar drujbe, ca in rest masini pentru gradinarit, pompe etc sint mai buni cei de la Husqvarna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stihlu

| BigG a răspuns:

Stihl

| smart01 a răspuns:

Salut Ioan,

La intrebarea ta, fanii "Stihl" vor raspunde intotdeauna "Stihl", iar fanii "Husqvarna" vor spune ca brandul lor preferat e cel mai bun.

La capitolul istoric, insa, Husqvarna are o experienta mai indelungata, respectiv una de peste 3 secole.

In pagina de mai jos poti regasi mai multe detalii despre evolutia Husqvarna de-a lungul timpului:

http://www.verdon.ro/manufacturer/husqvarna/