| Torres92 a întrebat:

Salut,
Cati metri patrati poti incalzi cu aceasta soba http://www.dedeman.ro/......-4r-m.html

Camera mea are cam 24 m patrati

Dau funda.
Multumesc!

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cam 23mp are camera mea, am soba de teracota dar este mult mai mare si mai lata, si crede-ma ca bag lemne destul de multe pentru a avea caldura suficienta, dupa ce s-a incalzit soba bine, emana caldura si nu mai bag lemne, in principiu cam 4 ore trebuie sa ard.
O seara bunahappy

| Torres92 explică (pentru caramela):

Soba arata la fel ca ceea de pe site?

| Torres92 explică (pentru Torres92):

Ai zis ca e mai mare ca ceea de pe site...
scuze...

| caramela a răspuns (pentru Torres92):

Nu nu.e mare este facuta.
O seara bunahappy

| caramela a răspuns (pentru Torres92):

Incalzeste si cea din poza, numai ca va fi un pic mai mult consumul.
O zi bunahappy