| mafiot1 a întrebat:

Salut ce parere aveti despre decizia luata de UE in privinta schimbarii Apometrelor; Contoarelor de lumina si a Contoarelor de Gaze?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din partea mea poate sa imi miroasa ferodourile incinse de la MAN apoi poate isi schimba parerea cu schimbarea lor

| darrio2007 a răspuns:

Unde scrie ca UE cere asta? Asta este de la hotii astia din Romania, nu de la UE, ca nu mai au de unde fura si vor sa mai ia ceva bani de la prostime.Ca nu le mai ajung.