| DirviziuQ a întrebat:

Cum pot scapa de o pata de ulei de pe usa? Asa am primit-o cand am cumparat-o si am incercat s-o scotdar nu a mers. Nu cred ca pot returna usa asa ca imo trebuie ceva sa pot scoate pata. Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Incearca cu detergent de vase! Ar trebui sa mearga!

| MskDesign a răspuns:

Nu scapi de ea decat cu renovarea intregii usi.

| Mykymu a răspuns:

Incearca cu bicarbonat de sodiu. Stiu ca merge la haine, poate functioneaza si la tine.
Daca nu e vina ta pentru pata de pe usa, poti incerca sa le explici situatia ta celor de la care ai cumparat usa. Succes.