| Furdui_Mihai_1986 a întrebat:

Daca iau vreo 2-3 saculeti de nisip de pe plaja de la mare poate sa ma ia cineva la raspundere? Bine, nu plaja privata, plaja publica... Ideeea e ca as vrea sa fac acasa un loc de joaca pentru copii si daca tot ma duc pe la mare sa fie cu folos.

Răspuns Câştigător
| weirdfirefly00 a răspuns:

Ce radeti ma. Asa-s romanii, macar sa ne iasa si noua ceva de pe unde mergem si ce facem. rolling on the floor Glumesc, cred ca nu te aresteaza nimeni dar e posibil sa comenteze careva deci fa-o pe furis, te intelegem daca ai nevoie de nisip, totusi il poti lua si din alte surse dar sa zicem ca tu vrei nisip original de la mare.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si daca inghiti apa de mare trebuie sa o platesti

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Da- o dracului de treaba.

http://www.nisip-pietris-ieftin.com/responsive.php

Cica sa fie cu folos:))

Sa fure nisip :))

Faci si 7 ani de puscarie pentru 3 sa-i de nisip.

| CuriousStuff a răspuns:

Te duci seara sa nu te vada nimeni laughing. Mai sunt bagatori de astia de seama care s-ar putea sa-ti zica ceva. Dar in rest nu cred ca e ilegal sa iei nisip de pe o plaja publica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S.ar putea sa vada "cineva" intrebarea asta si sa ne pomenim ca ne impoziteaza si nisipul din pantofi.
Pana atunci, hei rup!