| Cristi3000 a întrebat:

doresc sa stiu daca stie cineva de unde pot cumpara conuri de brad sau pin?
Imi trebuie pentru handmade

Răspuns Câştigător
| Laurentizyu a răspuns:

Este greu sa gasesti asa ceva deoarece nu au cautare, te poti duce in padure sa cauti pe langa pini, brazi, dar este devreme deoarece nu stiu cand cad acestea. oricum ele cad toamna din brazi.iti recomand sa te duci prin noiembrie si sa aduni cate vrei tu ca sa le ai in casa pentru ce ai tu nevoie.happy

1 răspuns:
| Covaci_Bianca_1999 a răspuns:

Suna pe numarul asta daca ai nevoie de conuri de brad sau pin :0755538818.