| Tudorhc5 a întrebat:

Nu stie cineva cumva unde as putea duce niste mobile care trebuie aruncata, avand in vedere ca s-a inchis groapa de gunoi, nu stiu unde as putea sa o duc (CLUJ), ofer funda pentru un raspuns sau o locatie buna, multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Ia legatura cu niste asociatiii de intrajutorare pentru oameniii nevoiasi, sunt atatea persoane care le-ar prinde bine. Poti intreba la biserica sau la primarie.Cel mult daca mobila nu poate fi folosita poate fi traformata in lemn de foc.

| Tudorhc5 explică:

Angycut, mi-ar prinde bine ceva specific.