| Christian1 a întrebat:

Sunt Cristi, si vreau sa aud si eu parerea voastratongue
Sunt foarte pasionat de cultura japoneza,insa stiu ca e aproape imposibil sa ma duc in tara respectiva.M-am gandit sa-mi moderez camera,special ca cea a unei camere japoneze(otaku,cultura, obicei). Spuneti-mi si mie va rog daca ar suna bine parerea mea tongue
Dau funda pentru cel mai interesant raspuns!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic nu e imposibil, poate nu poti ajunge acum, insa de ce nu peste 5 ani?

daca e pasiune ta e doar treaba ta cum iti aranjezi camera

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Invata limba japoneza si, poate, chiar elev fiind, vei avea oportunitatea plecarii in Japonia :http://www.ro.emb-japan.go.jp/cultura_burse.htm

| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, pai avand in vedere ca vrei sa iti aranjezi camera in stil japonez cred ca sti cam cum ar trebui puse lucrurile. Dar daca te ajuta, uite si aici cateva modele din care sa te inspiri: https://www.google.ro/......ps?/search

Succes!

| Aliendina27 a răspuns:

Ar fi foarte frumos sa iti decorezi camera in stil japonez atata timp cat iti place! Spor la lucuru! :q

| BaiatuUSER a răspuns:

Salut,atata timp cat iti place fa-o.Nimeni nu iti interzice.
Si de ce sa nu poti sa te si duci in Japonia? Crede-ma ca orice vis se implineste!
Nu pe moment, dar intr-un anumit timp bineinteles.