| Danutz_Alex_1993 a întrebat:

Salutare TPU, am o rugaminte la dvs, in cazul in care ma puteti indruma/ajuta.Caut o chirie in Brasov sa fie intre 100-125-145e pe luna, sa utilitatile necesare cum ar fi: apa, gaz, curent, centrala si de asemenea mobilat, bucatarie, baie.Este bine si garsoniera cu o singura camera. Daca este disponibil cu 2 nu este absolut nici-o problema, insa sa nu depaseasca suma.Multumesc anticipat.Raspunsul cel mai bun va primii funda.O zi buna!

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

De ce nu cauti pe OLX sau in ziarul local, gasesti cu sutele si in toate partile orasului. Chiar daca ar fi o persoana aici care sa aiba un apartament de inchiriat cel mai probabil nu ar fi intr-o zona care sa-ti convina tine.
uite un exemplu:
http://olx.ro/......6Ix2G.html
depinde si pentru cat timp iti trebuie. in perioada asta sunt si persoane care iau in gazda pentru cateva zile.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E plin netul de anunturi, chiar asa de lene iti este sa cauti?