| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a întrebat:

Salutari TPU. am si eu o intreb! poate sa ma ajute cineva sa imi fac un pistol de lipit acasa. mai exact pas cu pas. mentionez ca am facut si un aparat de sudura tongue multumesc

3 răspunsuri:
| Kenwill a răspuns:

Poate te ajuta :D
http://radaseni.info.ro/forum/viewthread.php?forum_id=35&thread_id=87
Good luck little fellow! :P

| ivanhoe a răspuns:

Pai daca tu ai reusit sa faci un aparat de sudura gandit de tine, atunci un pistol de lipit e floare la ureche.

| Stefan_Ionut_Danyel_1989 explică (pentru ivanhoe):

Da la'm rezovat si pe acel pistol. multumesc pentru ajutor si sfaturi