| Musat_Nicoleta_1994 a întrebat:

SALUTT TPU! Va rog mult sa ma ajutati cu ceva! Imi puteti da poze cu patul lui Teddy din "Bafta Charlie"? (Nu gasesc pe google nimic) sau din ce e facut ori niste idei sa-mi fac un pat cat de cat la fel. Care sa fie mai inalt decat un pat normal si din lemn, cu o scarita mica, 2? 3 trepte si peste el un covoras din ala cu fire lungi si groase sau un material tot asa asemanator si peste o saltea multe perne. Are cineva poze cu paturi asemanatoare sau o idee cum sa la explic parintilor sa inteleaga bine ce vreau eu? Mersi anticipat, dau funda!

1 răspuns:
| varsanofie a răspuns:

Salut. poți căuta în limba engleză good luck charlie teddys bed, pe google images, vei găsi cu siguranță.