| anisoara1609 a întrebat:

Spuneti cum pot sa imi decorez camera cu stickere, fotografii mai pe scurt decoratiuni de camera? Mai spuneti ce flori pot infrumuseta camera? Si ce cintece pot asculta in timpul liber in camera mea?

1 răspuns:
| Imstrong a răspuns:

Poti cauta pe la librarii postere frumoase..mai poti cauta pe net tutoriale de facut flori din hartie creponata..acolo iti trebuie foarfeca, lipici si hartie creponata sau ce mai cere acolo si le agati unde vrei. poti desena pe pereti daca esti talentata la desen. acum ca vine craciunul poti pune petale de pom si globulete prin camera.o masuta si cu o vaza cu flori.Vei pune si bradutul acolo si va sta minunat.
Sper ca te-am putut ajuta..pe curand!