| Emanuel_Ciucă_1991 a întrebat:

Stiu ca fiecare proiect de design interior este unic, dar as vrea totusi sa stiu un range de pret pentru un apartament de 3 camere (66 mp).

2 răspunsuri:
| RaduDanutAlex a răspuns:

Depinde uite, eu am cumparat un apartament cu 3 camere semi-decomandat si cu 60 mp si m-a costat 30000 de euro, dar este in Craiova, dar unul in București tot genul acesta ar costa 50000€. Funda?

| Emanuel_Ciucă_1991 explică (pentru RaduDanutAlex):

Intrebarea mea nu se refera la pretul apartamentului, doar pretul proiectului de design interior (consultanta + pret mobila + instalare)