| notyourbusiness23 a întrebat:

A fost odata pe Minimax( asta cu ani in urma) un desene Barbie, ci o fata, care avea o mama vitrega(cred) iar aia o inchidea in camera ei, si fata avea in camera, pe podea, niste semne, parca, si daca dansa corect pe semnele alea, se deschidea o incapere secreta(care ducea spre gradina, cred) si de aici nu mai stiu.

Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| coco1molly a răspuns:

Barbie in cele 12 printese, cred sau Barbie in Rapunzel. A fost si de curand la Tv iar.

| notyourbusiness23 explică (pentru coco1molly):

Cel cu 12 printese, e, mersi mult :3

2 răspunsuri:
| Causanu_Elena-Ramona_1981 a răspuns:

Se numeste barbie si usa secreta