| Wintersun a întrebat:

Aș vrea să mă puteți ajuta cu ceva. Deci, Tokyo Ghoul în anime are 2 sezoane. Dar în manga? Este până la final? Îmi puteți da un link de unde pot să citesc manga? Fundă.

2 răspunsuri:
| Anonymous744 a răspuns:

Link aici : http://mangafox.me/manga/tokyo_ghoul/

Iti spun de acum ca povestea in anime si in manga sunt putin diferite deoarece sunt autori diferiti :D

Funda?

| Free007 a răspuns:

Manga Tokyo Ghoul nu prea se gaseste in romana si nu cred ca este tradusa in romana pana la final.
In caz ca nu ai vizionat Tokyo Ghoul, sa stii ca intre manga si anime este mai multe lucruri diferite din cate stiu.