| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Am terminat partea a3-a al comicului:
http://i.imgur.com/00sKS.jpg

pentru cine nu a vazut partea a2:
http://i.imgur.com/bkjTx.jpg

pentru cine nu a vazut partea 1:
http://i.imgur.com/rNnv9.jpg

va rog nu fiti duri:)

22 răspunsuri:
| Cosmin3D a răspuns:

De data asta ti-a iesit ceva super amuzant! Nu stiu cum iti ies asa fainehappyMa bucur ca-s printre personajele principale b-)

| Cosmin3D a răspuns:

Hai ca nu mai am rabdare! Cand bagi ep 4!

| smile20000 a răspuns:

Tare vai nu mai pot de ras chiar ai talent! faci cele mai tari comicuri de pe TPU esti cea mai tare

| HaruhiFujioka a răspuns:

Am doar 2 cuvinte: super comic! Apropo ma bagi si pe mine plz? Si baga mai repede partea a 4-a!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna
In primul rand vreau sa te felicit
In al doilea rand vreau sa te rog sa faci repede partea a4-a ca nu mai am rabdare!
Mult succes... daca te rog sa ma pui si pe mine personaj ai face-o? ca-i super tare...

| misterioaѕa a răspuns:

De acum vor toti personajelaughingeu am spus primalaughingDeci te rog daca vrei...sunt fatahappy

| misterioaѕa a răspuns:

Te rog frumosssss ca eu am sp primasmug

| Rockărița a răspuns:

As vrea si eu sa fiu personaj.Ma pui?

| Rockărița a răspuns:

Si inca ceva.Esti super tare la facut comicuri. tine-o tot asa.winking

| Rockărița a răspuns:

Si inca ceva.Esti foarte tare la facut comicuri. Tine-o tot asawinking

| Nysha a răspuns:

Sunt foarte foarte tari.Ma poti pune si pe mine intr-o parte din comicbatting eyelashes pentru ca sunt si eu cum se spune...o fana a comicurilor tale sunt foarte amuzante si captivante dabea astept parte a 4a :*

| Nysha a răspuns:

Buna daca mai faci comicuri ma bagi si pe mine?puppy dog eyes

| pwp a răspuns:

Ce tare sunt alea cu merem laughing))
adevarati cocalari utilizatorii...

| AnnaDee a răspuns:

Bravo, te pricepi!

| robinho17 a răspuns:

Oke e super dar imi raspunzi la urmatoarea intrebare? big grine ce m-ai scos.crying

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Ador sfarsitul partii a 2a laughing

Răspuns utilizator avertizat
| gaby_1815 a răspuns:

Buna tare faine comicurile auzi grabestet cu partea a4a ca nu mai am rabdare bafta in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto continua tot asa, faci niste copicuri foarte amuzante si frumoase big grin

| VacutzaRoscata a răspuns:

Vreau si eu in comic pls love struck

| EmilyWasHere a răspuns:

Tareee laughing

| AfroBă a răspuns:

Salut! Foarte tare! Mai fac comicuri, ca ai niste idei minunate. Bafta.