| AnaMariaJRock a întrebat:

Buna happy
Cate animeuri ati vizionat?
Eu pana acum am vazut in jur de 270 big grin

7 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Cam la fel de multe, tinand cont ca mi-am pierdut timpul uitandu-ma la naruto, cand puteam sa vizionez altceva.-.- mai bun.

| AnaMariaJRock explică (pentru Deleb):

Si eu am vazut Naruto de 15 ori rolling on the floor))))))))

| Aggares a răspuns:

Eu am vizionat in jur de 50-60 de anime-uri " dar nu orice anime", neinteresante, cele care mi-au placut foarte mult, totusi bravo pentru "270", de anime-uri " vizionate.; d

| Hyourinmaru a răspuns:

OMG... Le-ai numarat singura sau ai MAL? Daca ai putem sa vedem si noi? Asta e al meu: http://myanimelist.net/animelist/ShiroiTsubaki
Apropo, cati ani ai si de cand te uiti la anime?

| AnaMariaJRock explică (pentru Hyourinmaru):

Am Hummingbird si e mult mai bun ca MAL laughing
https://hummingbird.me/users/AnaMaria
Am 16 ani si ma uit la anime de 4-5 ani.

| Alex5620 a răspuns:

Multe dar in niciun caz 270 happy