| Erika11 a întrebat:

De ceva timp am inceput sa ma uit la animeuri si am descoperit de curand Absolute Duo. Il ador dar as vrea sa stiu daca va fi si un sezon 2, chiar daca abia a aparut ep 9 din sezonul 1.

1 răspuns:
| JohnnySilverhand a răspuns:

Nu se știe încă, și oricum ca dacă va apărea va fi în 2016(cel mai curând la sfârșitul lui 2015). Inca un Anime bun este Sword-Art-Online, HighSchool DVD(cam erotic dar acțiunea e faina), și eu as vrea sezonul 2 din Absolute-Duo, mereu când apare ma uit, și e preferatul meu, deci sper sa fie. Dar sa te uiți și la cele enumerate mai sus, merita văzute, și sa știi ca au mai multe sezoane. Kissanime.com, cel mai fain site de Animeuri (e în engleza).