| narufan1 a întrebat:

Buna spuneti va rog ce este mai interesant naruto shippuden sau beyblade metal masters...dau funda...

Răspuns Câştigător
| Mirunikuuu a răspuns:

Naruto Shippuden. E mult mai super, si au chiar si o poveste si o grafica chiar foarte buna. Pe care beyblade... Mie chiar nu imi place. happy

3 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Naruto shippuden, eu le-am vazut pe amandoua!happy

| Cristian2003 a răspuns:

Ambele sunt tari dar mie imi place mai mult Naruto Shipuden

| iiiiDevil a răspuns:

Parerea mea este ca '' Naruto Shippuden'' este mai interesant decat ''Beyblade''. Are o poveste si niste personaje care te captiveaza din prima, comedie ( chiar foarte multa), grafica si ...cam tot! Vizionare placuta, orice ai alege!