| dianaandra1467 a întrebat:

TPU! Care este adevarat?! Sakura e cu Sasuke sau Naruto cu Sakura? Am vazut pe YouTube sarutandu-se si cu Sasuke si cu Sakura,
Care-i adevaru'?
FUNDA, FUNDA, FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In primul rand, toate videoclipurile de pe YouTube cu Sasuke&Sakura, Naruto&Sakura, Naruto&Hinata, Shikamaru&Temari etc. pupandu-se, sarutandu-se etc. sunt fake(adica nu sunt originale). Sunt facute in diverse programe de animatie.
In Naruto(serialul adevarat) si Naruto Shippuden, Naruto o iubeste pe Sakura. Sakura il iubeste pe Sasuke, dar el trece de partea raului. Deoarece il iubeste, nu vrea ca el sa ia decizia gresita si sa isi aleaga o viata intunecata, plina de crime, Sakura se hotaraste sa il omoare pe Sasuke. Dar lupta nu are loc, facandu-si aparitia Naruto care o protejeaza. Naruto vorbeste cu Sasuke si isi promit unul altuia o lupta pe cinste.
Daca vrei sa urmaresti episoadele din Naruto, viziteaza site-urile:
http://www.animekage.com/anime/naruto/ (pentru Naruto)
http://www.animekage.com/anime/naruto-shippuden/ (pentru Naruto Shippuden)
O zi buna!

1 răspuns:
| Anneh a răspuns:

Nu se stie...uni sunt fani SasuSaku alti NaruSaku.Autorul anime-ului/manga nu cred ca va face in film romance sau ceva de genu.Adevarul? Nu e nici unul.Adica nu se stie daca va fi asa sau asa.practit dupa mine cel mai potrivit ar fi SasuSaku.NaruHina,dar nu vreau sa-i jignesc pe fani care sunt invers.NaruSaku.Deci nu se stie care va fi sau sunt cuplurile Narutowinking.