| CookieșiParty a întrebat:

Puteti sa-mi dati un link ca sa vad profilul lui Cretaker(fostul asa zis creator de comicuri)? Vreau ca sa ii dau un mesaj ca Cretaker sa ma adauge si pe mine intr-un comic!

PS:cine raspunde la intrebare nu numai ca primeste fundita, dar o sa va mentionez si pe voi in mesaj ca sa apareti in acel comic!

Răspuns Câştigător
| GeoXD a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/xfxj-1

btw,daca zici ca e un "fost creator de comicuri", cum de te astepti sa faca un comic in care sa mai apari si tu?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

@Cretaker
şi ce comicuri mai faci fost creator de comicuri?

| Ronnix a răspuns:

Cretaker : http://www.tpu.ro/utilizator/xfxj-1
O zi buna! :)

| Cretaker a răspuns:

Cica s'o adaug intr'un comic.

De fapt mi-a facut pomelnic cu un storyline si cateva username'uri.

| EllyFMS a răspuns:

@Cretaker : Sa spui 'Merci' ca nu ti-a trecut toata familia + prietenii + prietenii prietenilor [etc] pe lista =]]

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Profilul lui Cretaker îl găsești aici:
http://www.tpu.ro/utilizator/xfxj-1

Și,o mențiune: Nu trebuie să mă pui și pe mine pe listă,nu are rost! Ce aș avea de câștigat dacă aș apărea pe listă, și probabil mai apoi, chiar îtr-un comic(după cum zici tu)? Nimic!