| ZeusdinBanat a întrebat:

am vazut si naruto the last si am cateva intrebari.
1. Vor mai aparea si alte filme cu naruto in continuarea acestuia?
2. Inca se mai fac episoade din naruto shippuden?
3. Care sunt urmatorii Hokage care vor fi dupa Kakashi?
4. Se va face un film despre Boruto, fiul lui naruto?

Răspuns Câştigător
| CsD69 a răspuns:

1. Se va mai face un singur film, cu Boruto. Cu asta am raspuns si la intrebarea 4.
2. Da, inca se fac.
3. Kakashi nu e hokage. A fost doar provizoriu. Naruto va fi urmatorul hokage.

| DeyuţuDeyu1979 a răspuns (pentru CsD69):

Kakashi este hokage multi ani, de cand s-a sfarsit al patrulea razboi ninja pana cand, Naruto si Hinata il aveau si pe Boruto si pe Himawari. Deci vreo 10-15 ani a fost Kakashi

2 răspunsuri:
| punktum a răspuns:

1. Da, va mai fi un ultim film intitulat "Boruto: Naruto the movie". (desi nu sunt prea convinsa ca va fi chiar ultimul)
2. Da, ultimul episod va fi lansat in data de 13 august 2015.
3. Dupa Kakashi urmeaza Naruto. Kakashi a fost cel deal saselea, iar Naruto este cel deal saptelea.
4. Da, da, se va face.