| Woobitz a întrebat:

Cand apare highschool dxd nou sezon?

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Data difuzării noului sezon nu a fost stabilită încă. Poţi căuta oriunde, dar toate site-urile de anime spun doar că sezonul al doilea a fost confirmat.

2 răspunsuri:
| Woobitz explică:

Multumesc pentru raspuns pentru ca ador acest anime cum ador si (highschool of dead) nu ca au hentai in (eh putin) dar povestea lor ma incanta (si sunt baiat)

| birdie14 a răspuns (pentru Woobitz):

Am auzit multe despre cele două anime.dar sincer nu le-am văzut pe niciunul şi nu ştiu exact despre ce e vorba, şi nici nu sunt o mare fană a genului hentai >.