| xsdasdadsda a întrebat:

Care a fost ultimul jutu care la invatat naruto... de la examenul chiuin... dupa ce Kakashi a angajat )) pe cineva sa-l antreneze

Răspuns Câştigător
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Mi se pare ca ala cu apa parca nu? Si dupa ala cu broasca dupa Rasengan big grin. Parca...

| xsdasdadsda explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Ala sa mearga pe apa si invocarea

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru xsdasdadsda):

Si eu ce am zis? laughing.

4 răspunsuri:
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Vad ca ai ramas in urma mult la capitolul Naruto! Naruto a evenit extrem de puternic in seria Naruto Shipuden.a invatat sa controleze modul eremit, rasenshuriken, modul vulpii cu 9 cozi, si muult mai multe..intra pe anime.kage.ro si vezi acolo toate episoadele din ambele serii Narutotongue IIIciauIII

| xsdasdadsda explică (pentru RIze1KDE1LuNA):

Ba stiu ca acolo ma uit si eu pe animekage