| cricrisscrissy a întrebat:

Care e faza cu finalul de la Naruto Shippuden?

3 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Care faza?
Se apropie de final oricum.Manga e terminata.O sa apara un film in 2015 despre copiii lui Naruto.

| restroccck a răspuns:

Naruto il invinge npe obito si pe madara si gaara stii ca prin primele 100 de ep naruto se bate cu gaara si gaara a luat o forma de monstru in batalia aia cu naruto si in ultimul episod naruto devine hokage si monstrul ala al lui gaara iese din el si se lupta cu gaara si i; invinge gaara pe monstru si ramana fara puteri adica nu mai poate stapani nisipul FUNDA?

| ColyR a răspuns (pentru restroccck):

Limba romana asta. Am inteles... nimic