| Lusfe a întrebat:

Cate episoade are Naruto shippuden stie cineva? Daca nu cate sunt in manga si daca nr celor din manga corespund cu episoadele din serial?
Funda

Răspuns Câştigător
| Anihilatoarea a răspuns:

Nu vor ajunge pana la 500 cu siguranta probabil ca vor mai fi in jur de 20 de episoade.

5 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Shippuden in momentul de fata are vreo 410-415 si manga Naruto s-a terminat si are 700 capitole

| Lusfe explică (pentru Croampa):

Si fiecare capitol din manga corespunde cate unui episod?

| Anihilatoarea a răspuns (pentru Lusfe):

Nu pentru ca in anime mai sunt si fillere si cate un episod Canon (povestea din manga) acopera cam vreo 2 capitole din manga.

| Lusfe explică (pentru Anihilatoarea):

Eu sunt la zi cu episoadele din naruto pe mine ma interesa cam cate episoade or sa mai fie daca v om mai aveam macar episoade pana la 500

| Lusfe explică (pentru Anihilatoarea):

Trist sad

| Anihilatoarea a răspuns (pentru Lusfe):

Nu vor ajunge pana la 500 cu siguranta probabil ca vor mai fi in jur de 20 de episoade.