| Woobitz a întrebat:

CE anime-uri stit
Cara sa aiba romance,actiune,drama,ceva echhi,vampiri,
Nu toate la un loc tongue
Ceva care sa te atraga inca de la primul episod
Gen SAO,Death note,Highschool dxd, Highschool of the dead
Stit voi cel mai bun anime/uri va primi O FUNDA

Scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut.
- Dakara Boku wa, H ga decinai
- Campione!
- Ichiban Ushiro no Daimaou
- Sora no Otoshimono (2 sez)
- Sekirei
- Rosario + Vampire (2 sez)
- Hagure Yuusha no Estetica
- Maken-Ki!
- Freezing
- Btooom!
- Shingetsutan Tsukihime
- Dance in the Vampire Bund
- Mirai Nikki
- Gantz (2 sez)

Vizionare placuta!

| Woobitz explică (pentru ryuu):

Poti sa imi dau un site unde pot vedea Campione online ro sub, nu vrea pe sursa peteava, ca are politica aia data DRQ

| Woobitz explică (pentru ryuu):

AM gasit un site cu toate ep online
Sper sa fie FAIN ANIMEU CAMPIONE!
AH primesti o funda tongue

| Woobitz explică (pentru ryuu):

Campione e un anime SUPERB!

| ryuu a răspuns (pentru Woobitz):

Merci pentru funda. Imi pare bine ca-ti place. Vizionare placuta!winking

| Woobitz explică (pentru ryuu):

Man poti sa imi dau un site unde pot vedea sekirei toate ep ro sub?
Sa nu fie pe sursa peteava ca au politica jalnica a lor.

| ryuu a răspuns (pentru Woobitz):

Da, siteul PeTeava, s-a dus pe teava.
Primul sezon il gasesti pe http://www.trilulilu.ro/, al doilea sezon nu il gasesti cu subtitrare in romana.
Daa vrei sa urmaresti al doilea sezon cu subtitrare in engleza, ai aici http://anilinkz.com/series/sekirei

| VlasaIgorAurica a răspuns (pentru Woobitz):

Îmi poți spune și mie siteul? Plss

| VlasaIgorAurica a răspuns (pentru Woobitz):

Cum se numește siteul?

10 răspunsuri:
| airaad a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai superb anime romantic este Koi wo Hajimemasu dar din pacate are doar 2 OVA.Are manga, daca iti place anime-ul poate te apuci de manga.Tot ce pot sa iti spun este ca l-am vazut de vreo 4 ori si manga ii superba.Personajele sunt fain desenate, are o poveste interesanta... mi se pare "minunabil"laughing ti-l recomand.
Daca mai vrei sa citesti manga care seamana un pic cu Koi wo Hajimemasu:
Boku no hatsukoi kimi ni sasagu(are si film)-o poveste trista dar interesanta meritahappy
REN-AI SHIJOU SHUGI
Rhapsody in heaven
Chain of Pearls
Honei x honey drops

Si daca vrei anime-uri cu actiune:
Princess Lover
Eden of The East
Full Metal Panic /Full Metal fumoffu
Dn Angel
Belzebub-asta cu siguranta ti-ar placea.Te atrage inca de la primul episod si te face sa razi cu lacrimi.Pur si simplu cel mai superb anime cu actiunelaughing
Sankarea
Rosario vampire
Toate sunt un pic romantice, au actiune, comedie. Sper ca am fost de foloshappy

| Light2408 a răspuns:

Iti recomand doar unul pentru ca face cit 10)
Code Geass (season 1/2)are si actiune si putin romance si e drama(sau melodrama, e complicat la urma), este de nota 10, si daca ai privit Death note no sa te poti desprinde de asta!
bft.