| Krissツ a întrebat:

Ce animeu-ri stiti gen cu vampiri, romance, comedy?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut. In primul rand, ai postat 2 intrebari la categoria"Benzi desenate" si una la "Filme/Seriale" cu aceeas tema si nu prea ii vad rostul.

Revenind la intrebarea ta. Iti propun:
* Anime-uri gen vampiri:
- Dance in the Vampire Bund
- Karin
- Rosario + Vampire (2 sez)
- Tsukihime
- Vampire Knight (2 sez)

* Anime-uri gen romance:
- Amagami SS (2 sez)
- Kimikiss Pure Rouge
- Kanon (2006)
- Clannad (2 sez)
- Kimi ga Nozomu Eien
- Toradora!
- Kaichou wa Maid-sama!
- Kareshi Kanojo no Jijou
- Ichigo 100%
- Ano Natsu de Matteru
- Akane-iro ni Somaru Saka
- Suzuka
- True Tears
- Canvas 2: Niji-iro no Sketch
- H2O: Footprints in the Sand
- Sola
- Air TV
- Mashiroiro Symphony
- Kimi ni Todoke (2 sez)
- Ouran Koukou Host Club
- Special A
Vizionare placuta!winking

| Krissツ explică (pentru ryuu):

Da stiu is cum ar fi noua pe asta si na nu prea stiu sa-l folosesc si revenind la raspunsul tau mersi sincer din vara asta numa la aniemuri ma uit si caut si nu gases dar acum am gasit multe de la tine mersi foarte mult big grin

| ryuu a răspuns (pentru Krissツ):

Mi-am dat seama, de aceea a foast doar o atentionare.winking
Eu de obicei ma uit in mare parte ma uit numai la anime-uri. Daca ai nelamuriri sau alte intrebare, poti sa-mi dai un PM.

| Krissツ explică (pentru ryuu):

Mersi sincer esti de treaba big grinwinking

| Krissツ explică (pentru ryuu):

Sincer ma bucur ca mai este cineva din lume care ii palc animeurile sincer daca ar fi numa animeuri la TV mas uita de dimineata pana seara big grin

5 răspunsuri:
| FeLixTuber a răspuns:

Karin
Tsukihime.