| pcris a întrebat:

Ce intrebari dintre cele mai caraghioase sau stupide ati gasit aici?

5 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pe TPU,oriunde te uiţi, la orice categorie găseşti întrebări stupide/amuzante/cretinoide puse de oameni făr' de viaţă, care se dau mari trolli.Au fost şi sunt prea multe că să-ţi fac un top, mi-ar lua cel puţin juma' din viaţă.

| pcris explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Asa este! straight face Cand citesti atatea ineptii fara sens te intrebi daca nu cumva tu esti cu adevarat inteligent. rolling on the floor

| axeldavid a răspuns:

Ce intrebari dintre cele mai caraghioase sau stupide ati gasit aici
?

| pcris explică:

Cateva din enorm de multe cate am citit pana acum:

"Un hotel mor de frica nu se mai termina imi aparu satana langa geam si urla iesi afara ca te omor iesi altfel te omor n-am iesit deotata inta un sarpe la miine luai barosu si dadui in el si fugi in camera ai lalta luai un deala de lem in inima si poc scapai ce credeti sa ma mut?"

"Buna am dat cu apa in cap sa racesc sa nu ma duc la scoala acum san racit iau ceva si nu pot sa beau si desar facem chef"

"Lumea une vedetibabutza draguta sa nu vorbiti cu ia va hipnotizeaza va fura mintea"

"Az afar ma zgarei ceva oare ma fac varcolac?"
laughing

| darrio2007 a răspuns:

Mi-ar trebui sa scriu un roman.