| birdie14 a întrebat:

Ce părere aveţi de noul capitol din Naruto manga?

Răspuns Câştigător
| Zulzon a răspuns:

Doamne, in sfarsit! Mi-a placut la nebunie. Este destul de ciudat modul in care stii ce o sa se intample, dar tot astepti acel moment cu nerabdare, si cand se intampla explodezi de bucurie, ceea ce s-a intamplat si acum cu mine. Astept cu nerabdare sa vad reactia tuturor cand il vad pe Sasuke (criminal dorit in toate tarile) ca va lupta de partea lor. Si mai ales cand afla ca el l-a invins pe Kabuto si a oferit practic Aliantei Shinobi sansa de a castiga.

| birdie14 explică (pentru Zulzon):

Ştiu! La început nici nu voiam să aud de manga, pentru că nu mi-ar fi plăcut să ştiu dinainte ce se va întâmpla în anime.Dar e imposibil să rezişti! Şi chiar am explodat de bucurie! Am aşteptat toată ziua să apară, şi a meritat aşteptatea pentru că a fost unul dintre cele mai bune capitole!

8 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Sincer, abia astept intalnirea dintre Minato si Naruto si sunt foarte curioasa cum vor evolua lucrurile in continuare.

| Niklauss a răspuns:

E super tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos dar pacat ca urmatorul numar e peste 2 saptamanii. Pe de-alta parte vor aparea 2 numere.

| Stella17 a răspuns:

Buna, e calumea capitolul dar nu inteleg cred ca planuieste ceva acel ''sarpe batran'', oricum in reste e wow nu am cuvinte!

| birdie14 explică (pentru Stella17):

Probabil are el vreun plan. Ştii cum se spune "lupul îşi schimbă blana, dar năravul ba".La fel şi Orochimaru.Îmi vine greu să cred că deodată a decis să-şi schimbe comportamentul doar pentru Sasuke.

| ingerulpazitor a răspuns:

Buna!
Este destul de fain! Seamana unpic ca Metin2!
Nu mai am ce sa spun ti-am spus:Este destul de fain!
Pa Pa!

| Cioco97 a răspuns:

E Intersant, ma bucur ca Sasuke nu mai ataca satul si ca Minato o sa-l poata revedea pe Naruto.Astept sa vad cum v-a reactiona Naruto cand isi v-a vedea tatal pe campul de lupta.big grin