| khaterin a întrebat:

Ce parere aveti despre animeul "Darker Than Black" pentru cei care lau vazut?

Răspuns Câştigător
| khaterin explică:

Extraordinar. Printre cele mai bine concepute. Te lasa cu un sentiment special, si este genial, mai ales unele aspecte, trebuie sa stii sa le interpretezi. Nu oricine deduce mai ales finalul de sezon...
Trebuie un sezon 3, desi nu cred ca va fi.

| T0T a răspuns (pentru khaterin):

Ca o adaugare, inceputul te va face sa crezi ca e plictisitor, nu te va fascina, dar pe parcurs, inclusiv sezonul 2 te vor face sa iti schimbi opinia. Iti recomand sa nu renunti dupa primele episoade.

| khaterin explică (pentru khaterin):

Aha mersi :*