| Cristian2003 a întrebat:

Cine credeti ca ar castiga dintre un personaj cu abilitati telechinetice si un personaj ce poate crea un scut ce face atacurile sa ricoseze si s-ar ataca in acelasi timp cine credeti ca ar castica si de ce?

5 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Bineinteles ca cel cu puteri telechinetice pentru ca scutu nu poate apara asa ceva si daca ar putea apara asa ceva tot ala lar bate ca lar ataca din punctul orb! Funda?

| birdie14 a răspuns:

Cel cu puteri telechinetice. Chiar dacă oponentul are un scut care ricoşează atacuri, cel cu puteri telechinetice îl poate ataca din punctul orb unde scutul nu îl poate apăra.

| AnaMariaJRock a răspuns:

Eu cred ce ar castiga personajul ce poate crea un scut ce face atacurile sa ricoseze si ataca in acelasi timp.

| OfataOricare a răspuns:

Cel cu puteri telechinetice ar castiga pentru ca el ataca de mai multe ori si cand adversarul va proteja doar un atac el va ataca din punctul orb.

| Ciobanu_Andrei_1998 a răspuns:

Telekinezia.De cand scutul te apara de telekinezie? laughing