| qxSmilee a întrebat:

Cum as putea sa imi conving pariniti sa ma lase sa descarc Metin2 GTH? Imi spun ca are virus, stiti voi chestii de genu. Ce le-as putea spune?

5 răspunsuri:
| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Metin2GTH? Joc si eu. Oricum spune-le ca ai gasit ceva care scoate virusii din metin laughing. Oricum daca reusesti ne vedem pe Regatul Albastru. Sunt XxJok3rxX

| BayazidFulgerul a răspuns:

Zile cu talc... sa nu bagi virusi si in eilaughing

| infires a răspuns:

Ii sugi din priviri.

| ThePark a răspuns:

Nu stiu, gaseste alt metin2 privat gen metin2 light care n-are virusi sau oriental metin2 vezitu acolo sau king metin2

| qxSmilee explică (pentru ThePark):

Paii nu ma lasa q` nici-un metiin. Sa spuunem ca nu-i metiinuu` asta. Cuum sa ii conviing?