| MaliciousDeath a răspuns:

Primul e dintr-un joc(wand of fortune), al doilea din Junjou Romantica iar ultimul din Kuroko no Basket.
*anime-uri

| anonim_4396 explică (pentru MaliciousDeath):

Mersi!
PS Stiu ca se scrie "anime-uri" dar animele suna mai dragut happy

| Hyourinmaru a răspuns (pentru anonim_4396):

Ultima nu merge! Vreau si eu sa vad! Pleaaaaaase puppy dog eyes

| anonim_4396 explică (pentru Hyourinmaru):

Nu mai stiu care era, dar pot sa te intreb cine e el? http://images.forwallpaper.com/......sunset.jpg

| MaliciousDeath a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu-mi place.Asa le zice mama.
Cat despre linkul de deasupra(ca sa ma bag in dialogul tau), tipul e Akira.E din Togainu no Chi(si joc, si anime).

| anonim_4396 explică (pentru MaliciousDeath):

Eram 90% sigura ca el era...si ma gandeam ca e altcineva.
Mersi!

| Hyourinmaru a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Eh, eu as fi bagat mana in foc ca e Yondaime din Kami-sama no memochou, dar na, scrie si in coltul pozei laughing

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Pff,nu vazusem, il stiam pentru ca am incercat jocul, anime-ul si cateva dj-uri. Kamisama no Memochou n-am vazut.Si din cauza ca am o slabicune pentru personajele cu parul alb, cum este anime-ul?laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hyourinmaru):

Chiar...cum e anime-ul? apropo, MERSI! happy

| Hyourinmaru a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie chiar mi-a placut, vi-l recomand happy (Yondaime e o mica bunaciune, btw)