| Valutzu_Valu_1993 a întrebat:

Era undea prin anii 2001-2004 un desen animat cu un oras care plutea cu ajutorul unor cristale pe care cavalerii acelui oras le adunau de prin lava cu ajutorul unor dragoni...va rog,, daca stie cineva sau isi aduce aminte...

2 răspunsuri:
| TempestUV a răspuns:

E cumva Soimii furtunii?:
https://www.google.ro/......ps?/search
Mi-a luat o zi intreaa sa imi amintesc cum se numeste. Sper sa nu ma insel.

| Valutzu_Valu_1993 explică (pentru TempestUV):

Nu-i asta.ei zburau cu niste dragoni pentru a adun acele cristale de prin lava ca sasi poata tina orasul in aer. fara acele cristale orasul pica in gol...