| RorySan a întrebat:

Este frumos anime-ul Aa! Megami-Sama!
Merita vazut?

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Este mai mult pentru copii, nu chiar pentru adolescenti happy Depinde si ce gusturi ai tu.

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Iti spun sa nu te uiti.
deoarece are o grafica de toata jena, ideea nu e interesanta si e si pentru copii. Sincera, spun sa nu-ti irosesti timpul cu prostii

| InVPent a răspuns:

Keiichi Morisato se bucură de viața de student. Dar, în realitate, el nu are deloc noroc, și are probleme cu clubul, dragostea, etc! Adevărul este că el are o stea ghinionistă deasupra capului său. Într-o zi, Keiichi este pus să aibă grijă de cămin cât timp colegii lui mai mari sunt plecați, lăsându-i un munte de treburi de făcut. Keiichi, fiind un om cumsecade, se apucă de treaba. Când este pe cale să termine și ultima sarcină, își sună colegii. Dar cuvintele care pe care le-a auzit în receptor au fost „Linia de Ajutor a Zeițelor". La scurt timp după aceea, o zeiță frumoasă pe nume Belldandy iese din oglinda din camera lui. Ce aventuri îl așteaptă pe tânărul Keiichi Morisato veți afla doar dacă urmăriți această serie frumoasă.
Descrierea luata de pe: http://anime4fun.ro/aa-megami-sama-tv/anime/7618

Din cate stiu eu e ecchi cu o grafica cam prostuta si parca era si un anime 18+ ( hentai ), si anume Megachu!