| AndreeaMaria5627 a întrebat:

Hei! Am o intrebare urgeenta pentru fanii Naruto. Deci, ma uit de ceva zile si am ajuns la ep 170 ( cand sunt mici) si sunt suuuper nebuna dupa Neji ( da stiu, multi or sa ma faca ciudata) insa omg, il suuuper mega iubesc. Deci, vreau sa stiu si eu in ce episoade apare el? Nu am de gand sa trec peste episoade, vreau doar sa stiu cum sa ma organizez. Si vreau sa stiu si in ce episoade apare in Shippuden, asta pana moare ( da, am auzit ca moare si plang si acum), asa ca va rog muult sa imi ziceti macar cu aproximare. Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Moare in timpul razboiului, cand apare Madara.Deci mai ai mult.

| Cobra56289 a răspuns:

Pai ar trebui sa stii ca neji va muri in naruto shippuden